Nova pekarnica u Nerezinama!
Jutros je u Nerezinama otvorena deseta pekarnica u sastavu Jadranka trgovine, a koja će uvelike rasteretiti market tijekom turističke sezone! Kako je istaknuto na svečanosti otvorenja, pekarnica će raditi tijekom cijele godine! Pekarnicu su otvorili Aleksandar Gledić mjesni odbor Nerezine i Elvis Živković dugogodišnji član mjesnog odbora i podtpredsjednik gradskog vijeća grada Malog Lošinja! Gospođa Jadranka Faledžić poslovođa je pekarnice Nerezine. Čestitke i sretno ! https://www.mixcloud.com/radio_jadranka/290424-milan-džebić/
